O obiekcie Apartamenty Pod Kotwicą

_

Obiekt Apartamenty Pod Kotwicą obsługuje swoich gości na Booking.com już od 2015 roku.
Ocena naszych usług to 9.2/9.8
Obiekt jest uwielbiany przez rodziny.

Apartamenty Pod Kotwicą znajdują się w Ustce:

  • 500 m od centrum,
  • 800 m od promenady i morza
  • 300 m od ośrodka terenów sportowych z boiskami wielofunkcyjnymi, kortami tenisowymi i placami zabaw
  • 800 m od Aquaparku GRAND LUBICZ.

Obiekt usytuowany jest w lesie sosnowym przy trakcie spacerowym. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, plac zabaw dla dzieci oraz sprzęt do grillowania.

Apartamenty przystosowane są do całorocznego wypoczynku rodzinnego. Z tarasu lub balkonu można podziwiać otaczającą przyrodę.

Atrakcje Ustki i okolic

_

Ustka jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji na Pomorzu Środkowym, jednym z najchętniej wybieranych przez polskich (i nie tylko polskich) turystów. Ustka jest głównym kurortem środkowej części polskiego wybrzeża, gdzie każdy – niezależnie od wieku – znajdzie coś interesującego dla siebie, atrakcji jest tu bowiem bez liku. Tutejsze plaże uważane są za najpiękniejsze nad całym polskim Bałtykiem, a promenada ciągnąca się wzdłuż wybrzeża, poprzecinanego falochronami, to idealne miejsce na długie spacery. W centrum miasta znajduje się odrestaurowana starówka z pięknymi i ciekawymi zabytkami, licznymi muzeami i dziesiątkami nastrojowych knajpek, a z tutejszego portu można się udać w rejs po Bałtyku.

NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE TURYSTYCZNE W USTCE:

Port w Ustce, Pomnik Syrenki, Latarnia Morska, Kościół Najświętszego Zbawiciela, Muzeum Ziemi Usteckiej, Dom Kapitana Haase, Bunkry Bluchera, zabudowa willowa ul. Żeromskiego i Chopina, Willa Red, Dom Pracy Twórczej, Tężnia solankowa, Baza Ratowników Morskich, i Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej, kładka w Porcie łącząca dwa brzegi Ustki.

Warto pobłądzić po starych uliczkach osady rybackiej ul. Kosynierów, Beniowskiego i poprzez Park  Jana Pawła II dotrzeć do Portu.
Więcej przeczytasz tutaj

W Ustce, nie tylko leniuszki znajdą swoje miejsce. Aktywnie można się wykazać na licznych trasach rowerowych i wycieczek pieszych, łowiąc ryby i z kutra i z brzegu, żeglować i windsurging-ować i kitesurging-ować, na boiskach wielofunkcyjnych i wiele innych.

Więcej przeczytasz – tutaj

Również dla duszy ukojenie się znajdzie na licznych koncertach, przedstawieniach i imprezach otwartych: Columbus Festiwal Wiatru. ,Grand Lubicz Festiwal Światła. Dożynki Rybne.Formoza Challenge. Sound of Gravity.Festiwal Ulicznych Reakcji Artystycznych.Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Ustka Charlotta Sailing Days. I wiele innych

Więcej przeczytasz – tutaj

Więcej przeczytasz – tutaj

W Obiekcie dostępne są karnety wakacyjne, które uprawniają turystę do korzystania z oferowanych usług i towarów za pewną zniżką.
Informacje dla turysty:
1. Karnet otrzymują osoby (rodziny), które uiściły opłatę uzdrowiskową za pobyt w Ustce.
2. Termin pobytu określony na dowodzie uiszczenia opłaty uzdrowiskowej jest terminem ważności karnetu.
3. Niniejszy karnet upoważnia do określonych zniżek na zakup usług i towarów.
4. Miejsca, w których można skorzystać ze zniżek wskazane są w ulotce (karnecie) oraz na stronie, dla liczby osób oznaczonej na kwitariuszu opłaty uzdrowiskowej.
5. Z każdej zniżki można korzystać wielokrotnie.